Kinoblogeri piedāvā: Cornetto triloģijas prezentācija! 2

Cornetto saldējuma triloģijas pārsteidzošs un izglītojošs pilnmetrāžas audiovizuālais pasākums labākajās kinoblogeri piedāvā seansu tradīcijās!
Tā kā ģeniālā britu komēdiju režisora Edgara Raita jaunāko filmu “The World’s End” Latvijā neizrādīs, Kinoblogeriem neatliek nekas cits, kā mobilizēties un savākties kaut vai prezentācijas dēļ – citādi sanāk, ka par velti gatavojām?
Kas tad ir paredzēts programmā? Satriecoša, smieklīga, pamācoša un dzīves jēgu skaidrojoša prezentācija no Edgara Raita fana Nr.1 Latvijā, Sergeja @moosatov Musatova! Neiztiks arī bez tradicionālā konkursa ar absolūti ekskluzīvām balvām. Prezentāciju papildinās pilnmetrāžas audiovizuālais materiāls – brīdinam, ka šoreiz tikai angļu valodā, bez subtitriem (ak, vai).
Alus! Tā kā galvenā “The World’s End” intriga griežas ap alu, tad pēc pasākuma notiekošajā afterparty par jautrību būs parūpējies Cēsu alus! Pēc prezentācijas tiekamies k/t 6. stāvā, Jameson bārā uz sarunām un alus degustāciju! Pietiks visiem!
Pasaules gals ir klāt – tiekamies Piektdien, 13. Septembrī, 18:30, jau ierastajā k/t Kino Citadele 11. Auditorijā! Pēc pasākuma neko neplānojiet, vakars būs aizņemts – ticiet mums, paldies un lūdzu jau iepriekš. 😉