Kinoblogeri piedāvā – Noah! 0

Šī gada 15. aprīlī 19:30 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss jaunākajai režisora Darena Aronofska filmai Noass!

Requiem for a Dream. The Fountain. The Wrestler. Black Swan. Kas ir kopīgs šīm filmām? Protams, ka ģeniālais režisors Darens Aronofskis, bet vēl jo vairāk – šīs filmas var mīlēt, var nīst, bet pavisam noteikti nav iespējams aizmirst! Un, tā kā tieši neatkārtojamas, publiku šķeļošas, sarunas rosinošas un gluži vienkārši neaizmirstamas filmas ir “Kinoblogeri piedāvā” seansu pamatā, ar lielāko prieku aicinām Jūs uz Darena jaunākās filmas Noass pirmizrādi un īpašo seansu!

Noass Darenam ir kā apmātība – izstāstīt šo stāstu viņš sapņoja jau kopš bērnības, kad 13 gadu vecumā uzvarēja skolas eseju konkursā ar darbu par šo tēmu. Ja vien tolaik viņa skolotāji zinātu, ka 40 gadus vēlāk tas izvērtīsies par 150 milj. ASV dolāru vērtu sci-fi/fantasy/reliģisku eposu, kura saturiski-vizuālās atsauces variē no The Ten Commandements un Ben Hur līdz The Shining, The Matrix un Dark City!

Galu galā tieši šīs filmas dēļ Darens atteicās filmēt drauga un sabiedrotā Hjū Džekmena filmu The Wolverine, uz spēles liekot savu režisora, profesionāļa un Holivudas spēlētāja reputāciju – pēc ilgiem konfliktiem ar studiju Paramount galarezultātā mēs redzēsim tīru, koncentrētu, 100% subjektīvu Aronofska māksliniecisko vīziju par Noasu un viņa šķirstu. Un, ticiet mums, šādu “Noasu” Jūs vēl nekad nebūsiet redzējuši – šablonus, aizspriedumus un iepriekšējās stāsta ekranizācijas, lūdzu, atstājiet aiz kinozāles durvīm!

Mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par to, lai pēc filmas sasildītu Jūs ar karstu un aromātisku kafiju, bet LieliskaDāvana.lv ļaus sajusties ja ne gluži kā pašam Noasam, tad vismaz tuvu tam. Protams, ka neiztiks bez tradicionālā HarryMovieArt.com plakāta, kurš šoreiz padevies īpaši veiksmīgs, kā arī īpašiem pārsteigumiem no filmas izplatītāja Forum Distribution!

Ļoti gaidām Jūs šī gada 15. aprīlī 19:30 k/t Kino Citadele 12. auditorijā!  Filma būs 2D formātā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/189985/

P.S. Pievienojieties seansa grupai Facebook, lai nepalaistu garām svarīgus jaunumus un citas interesantas lietas attiecībā uz “Noasu”!

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv vai mūsu blogos! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā –

 Sergejs Timoņins, Kinokults.lv

Sergejs Musatovs, Kinocast.lv

Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv

Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv

Līva Spandega, FilmuNieki.lv

Daniils Rastoropnovs, KinovKvadrate.com