“The Hunger Games: Mockingjay – Part 1” pirmizrāde! 1

Šī gada 20. novembrī 18:30 k/t Kino Citadele notiks īpašais pirmizrādes seanss filmai “Bada spēles: Zobgaļsīlis. 1. daļa” ar Kinoblogeru un īpaši aicinātu viesu piedalīšanos!

Būsim godīgi – mūsu sirdīs ir atvēlēta īpaša vieta tikai divām YA (young adult) grāmatu ekranizācijām, viena ir “Krēslu” sāga, un tā ir vairāk saistīta ar Sergeja @moosatov Musatova apsēstību ar Kristenu Stjuarti un citām, briesmīgām lietām. Bet otra ir “Bada spēles”, un tā ir saistīta ar mūsu visu apsēstību ar lielisku aktrisi, skaistuli un komjaunieti Dženiferu Lourensu… kā arī tās (atšķirībā no!) vienkārši ir skatāmas, pozitīvas, labā ziņā nekaitīgas lielfilmas jauniešiem un ne tikai:

Redzot Panemas sabrukumu, daudzus gadus klusējošais un slepeni aiz robežām esošais Trīspadsmitais apgabals, kas kādreiz iniciēja sacelšanos pret Kapitoliju, tagad gatavojas parādīties dienasgaismā. Savā teritorijā uzņēmusi Katnisu un citus dumpiniekus, prezidente Koina, kas vada šo apgabalu, uzsāk Panemas karu un met izaicinājumu despotiskajai valdībai. Katnisa nevēlas kļūt par sacelšanās simbolu – Zobgaļsīļa dziesminieci, taču, nevēloties kļūt par bandinieku lielajā spēlē, kurā tika upurēta viņas mīļotā dzīve svešu interešu labā, Katnisa saprot, ka jācīnās būs vēl vairāk nekā Nāves spēļu arēnā… (filmas treileris: http://youtu.be/99e8E2C2PBM)

Labā ziņa ir tāda, ka tās tikai progresē kvalitātē no filmas uz filmu, un uz “Bada spēles: Zobgaļsīlis. 1. daļa” sērijas nu jau pastāvīgais režisors Frensiss Lourenss ir metis pie malas visu zagto “Bada spēļu” konceptu, tā vietā koncentrējoties uz post-apokaliptisku, distopisku zināt-fa – un kuram tad tas var neiet pie sirds?

Filmu pelnītos panākumus novērtē arī citi lieliski un skatītāju iemīļoti aktieri – bez gados jaunā pamatsastāva filmu rotās arī Džulianas Mūras, Džefrija Raita, Tobija Džounsa, Donalda Sazerlenda, Stenlija Tučči un citu aktierspēles grandu performances, kā arī šī būs viena no pēdējām iespējām uz lielajiem ekrāniem redzēt ģeniālo Filipu Seimūru Hofmanu!

Protams, vieniem no pirmajiem pasaulē! Un kur tad bez interesantas ievadlekcijas, pirms-filmas aktivitātēm un, protams, lieliskām balvām! Ļoti gaidām jūs šī gada 20. novembrī 18:30 k/t Kino Citadele 2. auditorijā! Pasākuma oficiālās mirkļbirkas – #zobgalsilis, #badaspeles, #kinoblogeri

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/205977/